Podpořte Trololol v jeho další existenci. POŠLETE SMS S TEXTEM TROL na 90011 a za 9 Kč měsícně získáte řadu výhod, my tím pokryjeme náklady na provoz webu. Přečtěte si více...
>>
další
Lidské tělo
Dejte tomu lajk!
X 15×
odkaz: http://vedelijsteze.cz/obrazek/152
Co s vašimi zuby dokáže Hyperdontia

Co s vašimi zuby dokáže Hyperdontia

David Marák Autor

8763 zobrazení 0 komentářů 31 5

Nej Je lepší cestování vozidlem nebo letecky? Nej Anatomické balónky pro zvrhlé

Extra Vaše dítě je magor. Várka zkažených omalovánek dětí, které za nic nemohou. Dnes vyšlo Jsou lepší ruské zbraně třídy AK nebo americká "eMka"?
Top 15 úžasných destrukcí hydraulickým lisem Top Oskarů hodné photoshopované fotky Leonarda

Doplňující informace k obrázku, co nikoho nezajímají

Hyperdontie je porucha projevující se nadměrným růstem zubů kdekoliv v čelisti. V nedávné době proletěla světem zpráva o mladém indovi, kterému zubař vytáhl celkem 232 zubů různých velikostí. Co do jejich počtu, jde o největší dosud zaznamenaný rekord, ovšem pokud jde o další formy této nemoci, existuje celá řada zaznamenaných a stejně vzácných případů, které velmi nepříjemně ovlivnily život pacienta (viz fotografie).
web: Věděli jste, že...
rubrikace: Lidské tělo

Věděli jste, že...

... díky tomuto webu budete chytřejší o poznatky ze světa vědy, techniky, lidského těla, zdraví, přírody a kdo ví, čeho všeho ještě? Tak teď už to víte! Čerpáme ze seriózních zdrojů, fakta nepřekrucujeme ani jinak neupravujeme. Tento web je provozován pod záštitou Trololol.cz a snaží se nabídnout zajímavosti z rubrik jako jídlo, historie, lidské tělo, věda a technika, dále pak z oboru zdraví nebo ze světa zvířat.
Vedelijsteze.cz spadá pod skupinu webů Trololol.cz, která se zaměřuje na pravidelný přísun hutné zábavy - vtipy, vtipné obrázky, vtipná videa, komiksy, krásné ženy nebo třeba jídlo, které vás inspiruje. To vše a mnohem více tvoří celek, který si klade za cíl bavit lidi bez ohledu na věk, zájmy, pohlaví a potenciální psychické poruchy včetně patologických úchylek.

Editor Vedelijsteze.cz: Alena Smejkalová

Značka Trololol.cz uvedená v rohu zobrazovaných grafických materiálů, není odkazem na autora. Tato značka poukazuje na webovou adresu, kde se tento obrázek objevil - to neplatí u konkrétních výjimek, označených textem "vytvořil web Trololol.cz".
Názory znázorněné v tomto materiálu a názory uživatelů v diskuzích, nevyjadřují názor provozovatele webu. Autorské právo se vztahuje na uveřejněné články v databází všech webů spadajících pod jednotný design Trololol.cz. Kopírování a upravování uvedených článků je bez písemného souhlasu autora vysloveně zakázáno.

©2016 Trololol.cz – Všechna práva vyhrazena. Naprogramoval a technicky spravuje Pavel Hodoval.

Stojíme za zvířaty.

Nadace na ochranu zvířat Přispějte dárcovskou SMS Ukažte to vládě Pokusy na zvířatech Cirkusy bez zvířat